м. Львів, вул. О. Степанівни 45
239-55-39, (067) 511-22-15
м. Львів, вул. Зелена 59
(067) 149-69-30
м. Львів, вул. Хуторівка 40-А
247-48-00, (067) 149-69-30

Фітнес клуби у Львові

Inga5

WWW.FITNESS.LVIV.UA  Шановні наші клієнти, занотуйте, будь ласка, нову назву сайту нашої фітнес-мережі, на яку ми переходимо в грудні поточного року. Чекаємо вас, як завжди, за нашими адресами, а також готуємо для вас приємний сюрприз у Новому 2015 році, про який ви дізнаєтесь на новому сайті. Номери телефонів наших філій — незмінні.Дякуємо, що ви з нами!

Наш клуб народився у Львові, у 2006 році. З перших кроків його існування ми ставимо за мету викладати фітнес професійно, надавати львів’янам якісні послуги, доводити власним прикладом, що фізична культура є невід’ємною часткою культури людства. Не менш важливо: робимо ці послуги доступними більшості львів’ян, незважаючи на економічні кризи та ріст цін, не підвищуємо вартість абонементів.

Команда фітнес-мережі ФОРЕВЕР, її тренерський склад, це висококваліфіковані спеціалісти, професіонали своєї справи, що мають вищу спортивно-педагогічну освіту, або є кращими студентами ЛДУФК. Ми постійно і невпинно вдосконалюємо свої знання та навички,беручи участь у міжнародних фітнес-конвенціях, обмінюючись власним досвідом, навчаючись у найкращих.

Віддане ставлення до улюбленої справи приносить багатий врожай: навколо нас , у наших клубах, створюється коло однодумців, прихильників здорового способу життя. Ця спільнота людей зростає: ми підтримуємо один одного у ті часи, коли,здається,не лишається сил.Ми не даємо нашим  залишитися наодинці з власними прблемами, так само, як і вміємо радіти успіхам один одного. Це коло поширюється: з нами лишаються, до нас повертаються, до нас приходять нові. Ми дуже вдячні усім, хто з нами: усі вони своїм прикладом поширюють сам стиль життя, що зветься фітнесом (буття у формі завжди), стиль бути здоровим і красивим, щасливим,коханим. Культура духу, інтелекта, тіла є їх нормою.

Отже, ми раді , що нашому колективу вдається створювати для людей середовище, в якому можна корисно,емоційно і комфортно  провести час, який ви знайшли для себе. Кожен відвідувач клубу ФОРЕВЕР зможе обрати  тренувальні програми, за допомогою яких саме він досягне найкращого результату.

Ми поширюємо ідею здорового способу життя і розширюємо свою фітнес-мережу: в березні 2013 року відкрито четвертий клуб у Львові, по вул.Хуторівка,40-А. Запрошуємо сихівчан до нашого нового клубу з добрими традиціями! Завжди раді новим друзям.http://youtu.be/S2ecq-vUlKA