slider1

Фітнес клуби у Львові

 

Наш клуб народився у Львові, у 2006 році. З перших кроків його існування ми ставимо за мету викладати фітнес професійно, надавати львів’янам якісні послуги, доводити власним прикладом, що фізична культура є невід’ємною часткою культури людства. Не менш важливо: робимо ці послуги доступними більшості львів’ян, незважаючи на економічні кризи та ріст цін, не підвищуємо вартість абонементів.

13

Команда фітнес-мережі ФОРЕВЕР, її тренерський склад,це висококваліфіковані спеціалісти, професіонали своєї справи, що мають вищу спортивно-педагогічну освіту, або є кращими студентами ЛДУФК. Ми постійно і невпинно вдосконалюємо свої знання та навички,беручи участь у міжнародних фітнес-конвенціях, обмінюючись власним досвідом, навчаючись у найкращих.

Віддане ставлення до улюбленої справи приносить багатий врожай: навколо нас , у наших клубах, створюється коло однодумців, прихильників здорового способу життя.Ця спільнота людей зростає: ми підтримуємо один одного у ті часи, коли,здається,не лишається сил.Ми не даємо нашим  залишитися наодинці з власними прблемами, так само, як і вміємо радіти успіхам один одного.Це коло поширюється: з нами лишаються, до нас повертаються, до нас приходять нові.Ми дуже вдячні усім, хто з нами: усі вони своїм прикладом поширюють сам стиль життя, що зветься фітнесом (буття у формі завжди), стиль бути здоровим і красивим, щасливим,коханим. Культура духу, інтелекта, тіла є їх нормою.

Отже, ми раді , що нашому колективу вдається створювати для людей середовище, в якому можна корисно,емоційно і комфортно  провести час, який ви знайшли для себе. Кожен відвідувач клубу ФОРЕВЕР зможе обрати  тренувальні програми, за допомогою яких саме він досягне найкращого результату.

Ми поширюємо ідею здорового способу життя і розширюємо свою фітнес-мережу: в березні 2013 року відкриваємо четвертий клуб у Львові, по вул.Хуторівка,40-А. Запрошуємо сихівчан до нашого нового клубу з добрими традиціями! Завжди раді новим друзям.

11

Фітнес- конвенція Найк-вумен — це  завжди довгоочікуване свято фітнесу й танцю, краси та здоров’я. Девіз цього свята — фітнес, музика й активний спосіб життя завжди перемагають щоденність та поганий настрій. Радість спілкування з людьми, близькими за інтересами, наповнює новими ідеями й підтримує впевненість у майбутньому. Десять років підряд компанія «Дельта Спорт» давала можливість зануритися в атмосферу одного із самих великих подій індустрії фітнесу. Десять довгих років підряд для гостей із всіх куточків України й ближнього зарубіжжя виступали кращі інструктори cвіту. Молоді таланти й легенди сучасності, найсильніші хореографи всіх напрямків, тренери й досвідчені лектори.

Також були представлені наступні нові імена: Laure Cortellemont, Ilenja Rossi, Paola Tricerri, Guiu Edson, Lucia Medekova, Jil Lopes. Пропонуємо зупинитися на Тони Стоуні — найбільше ім’я як у шоу, так і фитнес-индустрії. Елітний світовий презентер. Щорічно прриймає участь у 30-40 самих престижних конвенціях Південної та Північної Америки, Європи та Азії. Працював з такими добре відомими іменами й групами як: Britney Spears, Sisqo, Justin Timberlake, Will Smith, Cristina Aguilera, Michael Jackson, Ricky Martin, Jennifer Lopez, Missy Elliot, INSYNC і ін. Як танцюрист і хореограф працював над проектами літніх олімпійських игор у Пекіні, MTV World Tour, Fashion Rocks for the Prince’s Trust у королівському залі Лондона, Міс Фітнес Америки. З цією людиною тренери мережі фітнес клубів «Фітнес-Форевер» знайомі особисто. Маються спільні фото.

12

В урочистій частині Кубку на призи чемпіона світу з боксу Андрія Котельника з власною шоу-програмою виступили інструктори клубу «Фітнес-Форевер» з беллі-денс та міксденс. Чемпіонат відбувався двадцятого грудня 2009 року. Ця спортивна подія відбулась у місті Львові. Почесним гостем кубку з боксу був Арсеній Яценюк. Народний депутат України Арсеній Яценюк — колишній спікер Верховної Ради України та кандидат на пост Президента. Він відвідав місто Львів. За його участі проходив фінал сьомого Всеукраїнського дитячого турніру з боксу. Приз був підготовлені спортсменом, що отримав срібну медаль на Олімпіади в Сіднеї Андрія Котельника. Учасниками турніру з боксу було близько ста молодих та перспективних спортсменів.

У фотогалереї клубу «Фітнес-Форевер» фото наших інструкторів з видатними особами України та світу, такими, як Андрій Котельник, Арсеній Яценюк, Тоні Стоун, Гую, Лер Кортелемон.